W SP 21 z OI w Szczecinie odbyła się już IX edycja NOCY NAUKOWCÓW ! Młodzież z klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum uczestniczyła w wieczornych i nocnych grach oraz zabawach z zakresu przedmiotów humanistycznych: języka polskiego i historii oraz języków obcych. Na zajęciach języka polskiego uczniowie zmagali się z ortografią na wesoło, na historii – rywalizowali o zdobycie największej ilości punków podczas gry „Jeopardy game”, a w czasie gry detektywistycznej przeprowadzonej w języku angielskim i niemieckim musieli znaleźć ukrytego w naszej szkole Bruno Marsa! Po zakończonym powodzeniem śledztwie i znalezieniu Bruno Marsa w pokoju nauczycielskim, wszyscy uczniowie wzięli udział w nakręceniu teledysku LipDup wspólnie z amerykańskim piosenkarzem! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy oraz naszego klipu!

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.