PONIEDZIAŁEK 16.09.2019
II SNIADANIE
    BUŁKA KAJZERKA (MĄKA PSZENNA ,CUKIER,SÓL,DROŻDŻE,MARGARYNA,OLEJ RZEPAKOWY)
    MASŁO ( ŚMIETANKA PASTERYZOWANA )
    MLEKO 3,2
    PŁATKI KUKURYDZIANE (MĄKA PEŁNOZIARNISTA PSZENNA ,OWSIANA  ,KUKURYDZIANA ,RYŻOWA ,CUKIER,SYROP Z PSZENICY I SŁODU JĘCZMIENNEGO ,MIÓD ,SKROBIA ZIEMNIACZANA ,OLEJ SŁONECZNIKOWY ,SUBSTANCJA SPULCHNIAJĄCA ,WĘGLAN SODU,SÓL,BARWNIKI,KARMEL,KAROTENY,AROMATY,EMULGATOR
                                                       
                                                                                  PODWIECZOREK
                                                                                         BANAN
                                                     
                                                                  WTOREK 17.09.2019
                                                                                                     II SNIADANIE
     CHLEB (MĄKA PSZENNA , MĄKA ŻYTNIA , WODA, ZAKWAS NATURALNY, DROŻDŻE , SÓL)
     SZYNKA KONSERWOWA
     POMIDOR
     MASŁO (ŚMIETANKA PASTERYZOWANA )
     BAWARKA (WODA ,HERBATA,MLEKO 3,2%,CUKIER)
                                                               
                                                                                     PODWIECZOREK
                                                                                           JABŁKO

                                                                     ŚRODA 18.09.2019

                                                                                II SNIADANIE                                                                                                            BUŁKA KAJZERKA (MĄKA  PSZENNA,,CUKIER,SÓL,DROŻDŻE,MARGARYNA,OLEJ   RZEPAKOWY)
      MASŁO (ŚMIETANKA PASTERYZOWANA )
      TWARÓG PÓŁTŁUSTY
      SZCZYPIOR
      HERBATA Z CYTRYNĄ (WODA,HERBATA,CUKIER )
                                                    
                                                                        PODWIECZOREK
                                                                                                   BRZOSKWINIA
                                        
                                                                CZWARTEK 19.09.2019
                                                                           II SNIADANIE         
       MLEKO 3,2
       PŁATKI OWSIENE
       CHLEB (MĄKA PSZENNA,MĄKA ŻYTNIA, WODA ,ZAKWAS NATURALNY,DROŻDŻE,SÓL)
       MASŁO (ŚMIETANKA PASTERYZOWANA )

                                                                 PODWIECZOREK

                                                                                            DROŻDŻÓWKA
                                                                                             MLEKO 3,2 %    
                                                       
                                                                      PIĄTEK 20.09.2019
                                                                               II SNIADANIE         
       CHLEB (MĄKA PSZENNA,MĄKA ŻYTNIA,WODA,DROŻDŻE,ZAKWAS NATURALNY,SÓL)
       MASŁO (ŚMIETANKA PASTERYZOWANA)
       SER ŻÓŁTY
       OGÓREK SWIEŻY
       HERBATA Z CYTRYNĄ (WODA,HERBATA, CYTRYNA, CUKIER)

                                                                            PODWIECZOREK

                                     JOGURT OWOCOWY (TRUSKAWKI,SOK TRUSKAWKOWY Z
                      KONCENTRATU,CUKIER,AROMAT,SKŁADNIKI Z MLEKA,ŻYWE KULTURY BAKTERII )

                                                          

--------------------------------------------------------------------------

OBIAD
 
                                                   PONIEDZIAŁEK 16.09.2019
GROCHÓWKA Z NATKĄ (WODA,BOCZEK WĘDZONY,GROCH,ZIEMNIAKI,MARCHEWKA,SELER,POR,NATKA,PRZEYPRAWY)
MAKARON LUBELLA(MĄKA MAKARONOWA PSZENNA, JAJA )
TRUSKAWKI ZE ŚMIETANĄ(TRUSKAWKI,SMIETANA 18% )
HERBATA Z CYTRYNĄ (WODA,HERBATA,CUKIER,CYTRYNA)

             WTOREK 17.09.2019

ZUPA OGÓRKOWA ZABIELANA Z NATKĄ (WODA,PAŁECZKI DROBIOWE,ZIEMNIAKI,OGÓRKI KISZONE,MARCHEWKA, SELER,POR,SMIETANA 18 %,NATKA,PRZYPRAWY
PIEROGI LENIWE (TWARÓG PÓŁTŁUSTY,MĄKA PSZENNA,
  MASŁO (ŚMIETANKA PASTERYZOWANA)
MARCHEWKA TARTA
KOMPOT Z OWOCÓW MIESZANYCH (WODA ,ŚLIWKA,WISNIA,CZARNA PORZECZKA,TRUSKAWKA CZERWONA PORZECZKA,CUKIER)

         ŚRODA 18.09.2019

ZUPA WIEDEŃSKA Z NATKĄ (WODA,PAŁECZKI DROBIOWE,MARCHEW,SELER ,POR ,KASZA MANNA,NATKA,PRZYPRAWY)
SZYNKA WIEPRZOWA
SOS SMIETANOWY Z KOPERKIEM(WODA,SMIETANA 18%,KOPER ,PRZYPRAWY)
OGÓREK KISZONY
ZIEMNIAKI
KOMPOT Z OWOCÓW MIESZANYCH(WODA,ŚLIWKI,WISNIA,CZARNA PORZECZKA,TRUSKAWKA ,CZERWONA    PORZECZKA,CUKIER)

CZWARTEK 19.09.2019

ZUPA SELEROWA Z NATKĄ (WODA,PAŁECZKI DROBIOWE,SELER ,ZIEMNIAKI,MARCHEW,POR,NATKA,PRZYPRAWY
FILET Z MIRNY SMAŻONY
SOS GRECKI Z POMIDORAMI I ANANASEM (WODA,MARCHEW,SELER ,POMIDORY,ANANAS ,PIETRUSZKA ,
POR ,NATKA ,PRZYPRAWY)
RYŻ PARABOLICZNY
HERBATA Z CYTRYNĄ (WODA ,HERBATA,CUKIER ,CYTRYNA)

PIĄTEK 20.09.2019

BARSZCZ CZERWONY Z NATKĄ (WODA ,PAŁECZKI DROBIOWE,BURAKI,ZIEMNIAKI,MARCHEW,SELER ,ZAKWAS BURACZANY, SMIETANA 18% ,POR ,NATKA , PRZYPRAWY )
ŁAZANKI
MAKARON LUBELLA (MĄKA MAKARONOWA PRZENNA , JAJKA )
KAPUSTA KISZONA ,KAPUSTA BIAŁA ,ŁOPATKA WIEPRZOWA ,KIEŁBASA ŚLĄSKA ,
BOCZEK WĘDZONY , CEBULA , PRZYPRAWY )
KOMPOT Z OWOCÓW   MIESZANYCH (WODA ,ŚLIWKI ,WISNIA,CZARNA PORZECZKA ,
TRUSKAWKA ,CZERWONA PORZECZKA ,CUKIER )

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect