GOOGLE TRANSLATE

Redaktor: Magdalena Łysakowska
16.06.2015.

Uwaga!

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2014/2015 nastąpią zmiany w organizacji pracy szkoły:

PONIEDZIAŁEK (22.06)

godz.9.30 - 12.30: Dzień Sportu (miejsce: boiska LO VII przy ul. Jana Styki 13)

godz. 13.30: Rada Klasyfikacyjna

WTOREK (23.06)

godz. 8.00: klasy II – wyjście na ZUT

godz. 10.00: kino Helios (szkoła ma rezerwację na na film „Jurassic World”, cena biletu: 11zł)

lub inne zaplanowane wyjście z wychowawcą

ŚRODA (24.06.)

godz. 10.00: Msza Św. w kościele św. Jana Bosko

godz. 11.15: kiermasz klasy III sprzedają klasom II

godz. 11.45: kiermasz klasy II sprzedają klasom I

CZWARTEK (25.06.)

klasy I i II:  zajęcia lub wyjścia przygotowane przez wychowawcę

klasy III: godz. 17.00 uroczyste zakończenie roku szkolnego

PIĄTEK (26.06.)

godz. 9.00: zakończenie roku dla klas I

godz. 10.00: zakończenie roku dla klas II

Zmieniony ( 18.06.2015. )

TEST JĘZYKOWY DLA PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH Drukuj Email
Redaktor: Magdalena Łysakowska
15.06.2015.

Uprzejmie informujemy,

że test językowy dla uczniów klas pierwszych

zostanie przeprowadzony w dniu 1 września 2015 roku.

Zmieniony ( 15.06.2015. )

UWAGA RODZICE Drukuj Email
Redaktor: Administrator
10.06.2015.
Na podstawie
ROZPORZĄDZENIA
MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
z dnia 29 grudnia 2014 r.
zmieniającego  rozporządzenie w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych
proszę dopilnować, aby każdy uczeń  zgłosił się do sekretariatu ze swoim numerem PESEL,   celem  wpisania go na drugiej stronie legitymacji szkolnej.

Legitymacje szkolne wydane na drukach według dotychczasowych wzorów nr 66 i 67 zachowują ważność do czasu ukończenia przez ucznia nauki w danej szkole, z zastrzeżeniem ust. 3 i 4.

2. Legitymacje szkolne na druku według dotychczasowego wzoru nr 66 mogą być wydawane do roku szkolnego 2015/2016 włącznie, z zastrzeżeniem ust. 3.

3. W legitymacjach szkolnych wydanych na drukach według dotychczasowych wzorów nr 66 i 67, na drugiej stronie tych legitymacji nad tekstem: „Poświadcza uprawnienie do ulg ustawowych przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego kolejowego i autobusowego”, wpisuje się odręcznie numer PESEL ucznia, a w przypadku osoby, która nie posiada numeru PESEL – serię i numer paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Wpis opatruje się małą pieczęcią urzędową szkoły. Wpisu dokonuje osoba upoważniona przez dyrektora szkoły.

4. Legitymacja szkolna dla ucznia niepełnosprawnego wydana na druku według dotychczasowego wzoru nr 67 może być, na pisemny wniosek rodziców ucznia niepełnosprawnego lub pełnoletniego ucznia niepełnosprawnego, wymieniona przez szkołę na legitymację szkolną wydaną na druku według wzoru nr 67a określonego w niniejszym rozporządzeniu. Wymiana legitymacji następuje za zwrotem legitymacji wydanej na druku według dotychczasowego wzoru nr 67 i jest nieodpłatna.

LEGITYMACJA BEZ NUMERU PESEL NIE   DAJE  JUŻ UPRAWNIEŃ DO ULG USTAWOWYCH!!!

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH Drukuj Email
Redaktor: Administrator
09.06.2015.
Wszyscy wiemy, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa dbanie o kondycję i  sprawność fizyczną, która ma tak pozytywny wpływ na nasz organizm. Większość ludzi swój kontakt ze sportem kończy w momencie ukończenia szkoły. Są jednak tacy, którzy mimo wielu codziennych obowiązków zawodowych, znajdują odrobinę czasu, by poświęcić się  sportowej pasji. Wśród pracowników naszej szkoły jest wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Jedni chodzą na siłownię inni ćwiczą sztuki walki, pływają, jeżdżą na łyżwach, nartach i rowerze. Z zapałem grają w piłkę nożną, piłkę siatkowa, piłkę koszykową, tenis stołowy czy w badmintona. Nasze panie dosłownie wyciskają poty podczas joggingu, aerobiku czy nordic walkingu. To wszystko, by sprawić sobie frajdę, pokazać nie tylko sobie, ale również innym, że wiek nie jest przeszkodą, by krzewić sprawność fizyczną.
Nasi miłośnicy sportu – Pani Magdalena Łysakowska i Pan Leszek Piórkowski – pod koniec kwietnia 2015 roku zdobyli srebrny medal w grze mieszanej  w badmintonie na Mistrzostwach Polski Pracowników Oświaty w Choszcznie. Ponadto Pani Magda indywidualnie zajęła 3 miejsce a pan |Leszek 5 w swoich kategoriach. W przyszłym roku zamierzają powalczyć o pierwsze miejsce.
Pod koniec maja Pan Leszek wziął również udział w Mistrzostwach Szczecina w Badmintonie podczas, których zajął indywidualnie oraz grze deblowej 3 miejsce w swojej kategorii.

Gratulujemy.

Zmieniony ( 09.06.2015. )

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY Drukuj Email
Redaktor: Robert Wypart
14.05.2015.
KLASYFIKACJA PUNKTOWA W PIERWSZYM WOJEWÓDZKIM KONKURSIE UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY
  1. Gimnazjum Nr 18 w Szczecinie,
  2. Gimnazjum Nr 3 w Stargardzie Szczecińskim,
  3. Gimnazjum Nr 12 w Szczecinie,
  4. Gimnazjum Nr 4 w Stargardzie Szczecińskim,
  5. Gimnazjum w Kaliszu Pomorskim,
  6. Gimnazjum w Połczynie Zdroju,
  7. Gimnazjum w Nowogardzie,
  8. Gimnazjum Nr 14 w Szczecinie,
  9. Gimnazjum w Nowym Worowie,
  10. Gimnazjum w Barlinku.
Proszę zaglądać do naszej galerii, wkrótce ukażą się zdjęcia oraz film z konkursu.
Zmieniony ( 14.05.2015. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 255