GOOGLE TRANSLATE

Nie pamiętam hasła!
Życzenia Drukuj Email

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku

składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności,

niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA Drukuj Email

Dyrektor Szkoły informuje,

że po konsultacjach i zasięgnięciu opinii Rady Rodziców oraz Samorządu Szkolnego,

podjęta została decyzja o zorganizowaniu

w dniu wolnym od zajęć dydaktycznych, tj. 2 stycznia 2015 roku,

zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów.

Dla klas trzecich odbędą się 2-godzinne zajęcia projakościowe

z matematyki prowadzone przez p. Elżbietę Kozaczuk oraz Alinę Radziejewską.

Dnia 5 stycznia 2015 roku – lekcje  dla wszystkich klas wg planu.

ŚWIĄTECZNA PACZKA Drukuj Email

Serdecznie dziękujemy wszystkim

Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły,

którzy wsparli świąteczną akcję

zbierania żywności i artykułów chemii gospodarstwa domowego

przeznaczonych na paczki dla ubogich rodzin

oraz kombatantów II wojny światowej.

XXIII Finał WOŚP Drukuj Email
11.12.2014.

Wielka Orkiestra zagra po raz dwudziesty trzeci w naszym mieście! Stowarzyszenie Make It Funky Production zaprasza wszystkie chętne osoby do wspólnej zbiórki pieniędzy w swoim sztabie w 13 Muzach.  XXIII Finał Wielkiej Orkiestry odbędzie się już 11 stycznia 2015 roku.

Od kilku lat Stowarzyszenie Make It Funky Production dba o to, by Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie kojarzyła się jedynie z tradycyjnym wrzucaniem pieniędzy do puszek. Dbając o niezapomniane przeżycia podczas wydarzeń towarzyszących Finałowi, łączymy ten dobroczynny cel ze świetną i kulturalną zabawą. Idea jest prosta: my się bawimy, a Fundacja zarabia pieniądze dla dzieci i seniorów.

NABÓR WOLONTARIUSZY

Wielki Finał przed nami, jednak wcześniej to my potrzebujemy Waszej pomocy, aby dopiąć całe wydarzenie na ostatni guzik. W związku z tym ogłaszamy nabór wolontariuszy na XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Osoby zainteresowane zbiórką zapraszamy do biura Make It Funky Production znajdującego się w DK „Klub 13 Muz” przy Placu Żołnierza Polskiego 2 w Szczecinie, w:
- wtorki w godzinach 17 - 19,
- piątki w godzinach 17 -19.

- soboty w godzinach 10 -13.
Prosimy o przygotowanie i przyniesienie ze sobą następujących danych wymaganych do identyfikacji wolontariusza:

• Numer pesel oraz dowód tożsamości potwierdzający podany numer pesel

• W przypadku osób niepełnoletnich zgoda na uczestnictwo podpisana przez rodzica lub opiekuna

• Wypełniony kwestionariusz

(Kwestionariusz będzie również dostępny do wypełnienia na miejscu. W przypadku osób niepełnoletnich zalecamy przyjść z opiekunem. Jeśli nie będzie to możliwe, wolontariusz będzie musiał wrocić do nas ponownie z podpisanym przez opiekuna formularzem.)

Wszelkich informacji dotyczących wolontariatu udziela Monika Lipertowicz. Prosimy o kierowanie pytań Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub pod nr telefonu +48 731 373 331. Pliki do pobrania są dostępne na końcu artykułu. Wydrukowany kwestionariusz  będzie  dostępne także w biurze do wypełnienia na miejscu.

Konsultacje Drukuj Email
08.12.2014.
Przypominamy Rodzicom, że w dniu 8 grudnia 2014 roku w godz. 17.00 - 19.00 odbędą się konsultacje.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 238