Zapraszam chętnych do akcji na rzecz Fundacji Dziewczynka z Zapałkami.

w dniach 29 - 30 października 2016 r.

w Bi 1 przy Ku Słońcu.

Zapisy do dnia 3 października 2016 r.

u p. Magdaleny Łysakowskiej (opiekun SKW) lub p. Małgorzaty Giżewskiej (pedagog).

Wyjście wolontariuszy do DPS „DOM KOMBATANTA” przy ul. Kruczej

w najbliższą sobotę (7 listopada 2015 r.) w godz. 9.50 – 12.30.

Wyjazd i powrót: przystanek linii 82 na pętli autobusowej przy ul. Kołłątaja (obok targowiska Manhattan)

Uczniów, którzy chcą się przyłączyć zapraszam po odbiór deklaracji do podpisania przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Opiekun SKW

Magdalena Łysakowska

Uwaga wolontariusze biorący udział w kweście na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych:

Spotykamy się przy Bramie Głównej Cmentarza Centralnego w dniu 1 listopada 2015 roku o godz. 9.00.

Zbiórka trwa do godziny 13.00.

Opiekun SKW

Magdalena Łysakowska