29.03.2019 r. nasi uczniowie klasy IV A wzięli udział w Turnieju Integracyjnym "Porozumienie bez barier" i zamienili się w konstruktorów, budowniczych oraz malarzy. Zadaniem było zbudowanie czarodziejskiej budowli. Do zadania podeszli z wielką chęcią i humorem!

1 2
4 5
7
Nasi uczniowie klas VIII i III gimnazjalnych za chwilę będą podejmowali bardzo poważne i ważne decyzje: "Wybór szkoły, klasy, zawodu, profilu".
Korzystając z Dni Otwartych w Zespole Szkół Samochodowych, chętni uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną oraz charakterem szkoły.

5 2
3 4

W dniu 7.12.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 21 w Szczecinie, uczniowie mogli poczuć się jak na prawdziwym niemieckim Weihnachtsmarkt, czyli Jarmarku Bożonarodzeniowym. W specjalnej budce, można było  skosztować takich niemieckich  klasyków jak np. Schokoladenäpfel, Lebkuchen czy DresdenerChriststollen. Przerwy umilały nam występy artystyczne uczniów klas trzecich Gimnazjum. W świątecznych strojach wykonywali niemieckie szlagiery m.in.Fliegerlied czy Das rotePferd.

Uczniowie dowiedzieli się również, jak wyglądają święta u naszych zachodnich sąsiadów. Poznali tradycyjne potrawy, które serwowane są na ich stołach.  Odbył się również konkurs na najpiękniejszy kalendarz adwentowy. W tym dniu, mogliśmy poczuć wspaniałą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

DSC03874 DSC03952

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie. All Right Reserved.